Hydroponics en Cannabis

Cannabis

Cannabis is de toekomst voor  hydroponics

De cannabiseconomie die steeds groter wordt bepaalt de toekomst van de cannabisteelt. Als de praktijk aangeeft dat hydropoincssystemen en methoden meer volume produceren, vaker en efficiënter, zal het de wietlandbouw vervangen. Het maakt eenvoudigweg maximale en kwaliteit gecontroleerde outputs mogelijk in processen die het mogelijk maken dat de seed-to-sale statusregulering aan de vereisten normen voldoet.

Cannabis en hydroponics

Cannabis is de toekomst voor  hydroponics De cannabiseconomie die steeds groter wordt bepaalt de toekomst van de cannabisteelt. Als de praktijk aangeeft dat hydrocultuurmethoden meer...

Nieuw volledig teeltsysteem voor o.a. je cannabis

Grobo One is een volledig geautomatiseerd hydroponics systeem, wat betekent dat het o.a. een diepwatercultuursysteem gebruikt en je via je computer en de cloud...

The best cannabis greenhouse

The Industry’s Finest Cannabis Greenhouses Growers Supply has been creating the growing and horticultural industry’s best greenhouses for decades under the GrowSpan greenhouse and growing...

Griekenland en hydroponics- sla of cannabis

Het gebruik van hydroponics in Griekenland is zeer beperkt. Slechts 3,5% van de broeikasgewassen (ongeveer 1.800 ha tuinbouw en bloemen) maakt gebruik van hydroponics...

Medische Cannabis gaat naar de beurs met behulp van Nederland

Cannabis op de beurs De aandelen van CannTrust Holdings Inc. (TRST: CSE), een hydroponische productie faciliteit heeft op 40.000 vierkante meter in Vaughan, Ontario een...

Wij hebben een aantal bedrijven op het gebied van cannabis in kaart gebracht. Niet alles is volledig. Als u aanvullingen hebt zouden dit op prijs stellen.

Aleafia Health Inc 8810 Jane Street, 2nd Floor L4K 2M9 Concord, ON https://www.aleafiainc.com/contact
Golden Leaf Holdings Ltd Toronto Canada
Pure Global Cannabis Inc. PO Box 2247 L6T 3Y9 Brampton Ontario https://pureglobal.com/contact/
Alliance Growers Corp Suite 500 – 666 Burrard Street V6C 3P6 Vancouver, BC https://www.alliancegrowers.com/ Canada
Ascent Industries 260 - 22529 Lougheed Hwy V2X 0T5 Maple Ridge Canada
Asterion /PreveCeutical Medical Inc. Canada / australie
Auscann Group Holdings Ltd Level 11, 172 St George’s Terrace WA 6000 Perth https://www.auscann.com.au/ Australie
Biome Grow toronto
Blossom Swiss Lausanne https://www.blossomswiss.ch Zwitserland
Bougainville Ventures
Cannabis Europa Maison De La Chimie Parijs
Cannabis Science, Inc 19800 MacArthur Blvd. Suite CA 92612 Irvine https://www.cannabisscience.com/ VS
Cardiol Therapeutics FENGATE Building 2275 Upper Middle Road East Suite 101 ON L6H 0C3 Oakville Canada
Chemesis International 2710-200 Granville Stree V6C 1S4 Vancouver VS /Puerto Rico
CLS Holdings USA 1810 E. Sahara Ave Suite 613 NV 89104 Las Vegas https://www.clsholdingsinc.com VS
Cronos Australia PO Box 24286 VIC 3001 Melbourne www.cronosaustralia.com Australie
Cronos Group Inc 720 King Street West, Suite 320 M5V 2T3 Toronto https://thecronosgroup.com/ Canada
CV Sciences
Elixinol Global PO Box 20547 NSW 2002 World Square https://www.elixinolglobal.com/ Australie
EMMAC Life Sciences PLC Audley House, 12-12a Margaret Street W1W 8RH London Europa
FCM Global SAS Calle 7 Sur #42-70 Medellín https://www.fcm-global.com/ Columbia /Canada
Flower One 20 Richmond Street East Suite 600 ON M5C 2R9 Toronto https://flowerone.com/ VS / Canada
Flowr Corporation Winfield South PO Markham
GW Pharmaceuticals Vision Park Histon CB24 9BZ Cambridge Histon https://www.gwpharm.com/contact UK
Heritage Cannabis Holdings Corp 929 Mainland Street V6B 1S3 Vancouver
HEXO Corp.
High Tide 11127 15TH STREET NE CALGARY https://hightideinc.com Canada
ICCI Jachymova 26/2 CZ 110 00 Prague 1 https://www.icci.science Czech Republic
Inner Spirit Holdings Ltd. 102, 5740 — 2nd Street SW T2H 1Y6 Calgary, AB
Isodiol International Suite 2710, 200 Granville Street V6C 1S4 Vancouver https://isodiol.com/ USA
Matica Enterprises 44 Victoria St. Suite 1102 ON M5C 1Y2 Toronto https://www.maticaenterprises.com/contact-us Canada
MPX Bioceutical
NanoSphere Health Sciences 5445 DTC Parkway, Suite 1130 CO 80111 Greenwood Village VS
Naturecando https://www.naturecando.com/ Nederland
Next Green Wave 1680-200 Burrard Street V6C 3L6 Vancouver, BC https://nextgreenwave.com/ VS
Orion Nutraceuticals 300 – 1055 W Hastings St V6E 2E9 Vancouver, BC http://www.orionnutra.ca/ Canada
Real Brands Inc.
Redfund Capital Vancouver https://www.redfundcapital.com/
STENOCARE https://stenocare.dk/ Denemarken
Sugarmade, Inc 750 Royal Oaks Drive Suite 108 CA 91016 Monrovia VS
Terra Tech Corp
THC The hydroponic Global group Suite 305, Level 3, 35 Lime Street Sydney https://thc.global/asx-information/ Australie
TransCanna
Trulieve Cannabis VS
Valens GroWorks Corp. 230 Carion Road V4V 2K5 Kelowna, BC https://www.valensgroworks.com/ Canada
Vencanna uite 310, 250 – 6th Avenue S.W. AB T2P 3H7 Calgary http://vencanna.com/ Canada
Vertical 29800 Agoura Rd Suite 100 CA 91301 Agoura Hills VS
Wayland Group Corp 845 Harrington Court, Unit 3 L7N 3P3 Burlington https://www.waylandgroup.com/who-we-are/ Canada
Yield Growth Corp 200 - 1238 Homer St V6B 2Y5 Vancouver https://yieldgrowth.com/ VS
ArabicDutchEnglishFrenchHindiSpanish